Üye Ol

Dünyaca ünlü bir bahis firması olarak Tempobet kullanıcıların her zaman en iyi ve kaliteli ürünleri sunuyor. Bunları tamamen profesyonel olarak yapmış olduğumuz incelemelere dayanarak söylüyorum. Sunulan tüm ürünler ve kazanç olanakları üye olarak hesap açan ve bakiyesine para aktarımı gerçekleştiren her kullanıcıya açıktır.

Peki şirket bünyesinde bir üyelik oluşturabilmek için ne yapmamız gerekiyor. Sizlere bunu anlatmak üzere konuyu açmış bulunuyorum. İlk olarak yapmamız gereken, ana sayfa üzerinde en sağda yer alan kırmızı Tempobet üye ol butonuna basmak olacak. Buton üzerinde de “Kayıt Ol” yazmakta. Buraya tıklamanız halinde de üyelik formuna ulaşacaksınız ve formu doldurmaya başlayacaksınız.

KAYIT OLMAK İÇİN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

İşte tam da burada dikkatli olmamız gereken kısımlar geliyor arkadaşlar. Çünkü burada vereceğimiz bilgiler hem bizler için hem de firma için büyük bir önem taşımakta. Dilerseniz buradan itibaren sizlere Tempobet üyelik formunda girmeniz gereken bilgilerden bahsedeyim;

Kayıt formu 3 kısımdan oluşuyor. Kişisel bilgiler, iletişim bilgileri ve üyelik bilgileri şeklinde. Şimdi de doldurmaya başlıyoruz.

Kişisel bilgilerinizin bulunduğu tarafta adınız soyadınız, doğum tarihiniz, cep telefonunuz ve cinsiyet gibi sekmeler yer alıyor. Kullanıcının şahsi bilgilerinin alınması aslında önemli bir durumdur. Sizlere doğru bir şekilde hitap edebilmek ve hizmet sürecinin de doğru bir şekilde gelişebilmesi için kişisel bilgiler önemli.

Bu cümleden de burada vereceğiniz bilgilerin doğru ve kesinlikle size ait olması gerektiğini anlamalısınız. Aksi takdirde, ileride yapacağınız pek çok işlemi tehlikeye sokabilirsiniz. Bu nedenle kişisel bilgiler önemlidir.

İkinci kısıma geçtiğimizde de “İletişim Bilgileri” alanı var. İşte burada istenen bilgiler, kullanıcıların en çok kafasını karıştıran detaylardır. Sizden yaşadığınız ülke, şehir ve adres bilgisi talep ediliyor. Bu bilgilerin önemi ise, hangi ülke kapsamında bir kullanıcı olduğunuzu saptamak içindir. Eğer Türkiye üzerinde ikamet eden bir kullanıcı iseniz, ülke kapsamına uygun bonus ve promosyonlardan yararlanabiliyorsunuz. Merak etmeyin bizlere sunulan bonuslar son derece avantajlı dostlar!

Son olarak doldurmamız gereken kısım ise, “Üyelik ve Hesap Bilgileri” alanı. Burada da hesabımıza giriş yapabilmek için kullanıcı adımızı, şifremizi ve e-posta adresimizi belirlememiz gerekiyor.

Kendinize has bir kullanıcı adı ve şifrenizi belirledikten sonra da e-posta adresinizi yazacaksınız. Ayrıca e-posta ve cep telefonunun önemine de birazdan değineceğim.

Son olarak da 18 yaş ve üzeri olduğunu ve üyelik koşullarını onayladığınıza dair tik işareti koyabileceğiniz bir alan var. Burayı işaretlemek zorundasınız.

Hemen aşağısında da firmanın yapmış olduğu yeniliklerden, adres değişikliklerinden, yenilenen kampanyalardan ve oluşturulan etkinliklerden haberdar olabilmeniz için bir alan mevcut. İşte cep telefonunun ve e-posta adresinin önemi burada devreye giriyor. Çünkü bu haberler sizlere, bu iletişim araçları üzerinden ulaştırılacak.

Bu talebi de verdikten sonra “HESABIMI OLUŞTUR” butonuna tıklayacaksınız ve formu tamamlamış olacaksınız. Yapmanız gereken son işlem ise onaylamadır.

Formu tamamladıktan sonra hesabınıza giriş yaptığınızda cep telefonunuz ile onay gerçekleştirmeniz gerekli. Bu doğrulama, sizlere sms olarak gönderilen bir onay kodu ile gerçekleşecek. Hesap ara yüzünüzde gezinirken, onaylama ekranı otomatik olarak karşınıza gelecek.

Kodu Gönder” seçeneğini kullandığınızda ise saniyeler içerisinde cep telefonunuza onay kodu gönderilecek. İşte burada da cep telefonunun doğruluğunun önemini anlamaktayız.

Gerekli onaylamaları yaptıktan sonra da, artık hesabınız aktif konuma geçmiş ve ödeme yapmaya hazır olacak. Artık firmanın sunmuş olduğu her türlü kazanç olanağından yararlanabilir ve bakiye hanenizi doldurmaya başlayabilirsiniz. Üyelik açma konusunu her ne kadar uzun bir şekilde anlatmış olsam da, aslında 10 dakikanızı almayacak düzeyde.